Letní tábor: Opatovské Bradavice 2016

Třetí srpnový týden se pro nás opatovská fara stala Školou čar a kouzel v Bradavicích. Krátce po příjezdu přivítal všechny studenty profesorský sbor v čele s Albusem Brumbálem. Potom Moudrý klobouk rozdělil studenty do jednotlivých kolejí.
Každý den čelili studenti různým zkouškám a úkolům, které prověřily jejich odhodlání, důvtip, odvahu, učenlivost, poctivost, optimismus a vytrvalost. Odpoledne pak následovala Škola talentů. Zde studenti získali znalosti z oblasti Kouzelnické hudby, Nitrobrany, Objevování nebo Orientace. V dalších předmětech měli studenti možnost cvičit se v kouzelnických soubojích, v kamarádství a také v milosrdenství. V čase, který nám zbýval, jsme ještě uspořádali famfrpálový turnaj.
Aby náročné studium naše studenty nezničilo, bylo jim umožněno navštívit během pobytu cukrárnu v Kvikálkově, Medový ráj nebo hospodu U Tří košťat, kde si mohli koupit nějakou dobrotu za vyhrané zlaťáky.
Bradavický školní rok utekl jako voda a my se po týdnu museli opět vrátit zpět do Brna. Radostné vzpomínky na Opatov nám však zůstanou a budou nás chránit proti Mozkomorům 🙂

Studenti a profesoři z farnosti Brno Křenová

Comments

comments

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Martin Večeřa. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.