Ubytování

Fara je pronajímána jako celý objekt. Kapacita je 40 osob.
Ubytování pro skupiny do 10 osob v topné sezoně pouze po domluvě.

Cena: 170 Kč / osoba / noc

Ubytování je nutné uhradit do 14 dnů po ukončení pobytu převodem na účet 27-0482340277/0100 (pro identifikaci platby uveďte do zprávy pro příjemce vaše jméno, termín pobytu v Opatově a počet osobonocí).

Na konci pobytu návštěvníci sami provádí důkladný úklid fary (úklidové prostředky jsou k dispozici).

Spaní je možné ve čtyřech místnostech (viz Fotogalerie):

CHLÍVEK – 15 osob – spaní na matracích na podlaze
KURNÍK – 15 osob – spaní na matracích na podlaze
MRNIŠTĚ – 6–9 osob – spaní na 2 patrových postelích a na matracích na podlaze
HOLUBNÍK – 4 osoby – spaní na postelích

Spí se na matracích ve vlastních spacácích. Hosté jsou povinni si na faru přivézt i vlastní prostěradlo (ideálně napínací s gumou) a na matraci je použít!

Pro trávení společných chvil slouží RYTÍŘSKÝ SÁL (společenská místnost) se 30 židlemi a matracemi na sezení (podlahové topení). KUCHYŇ a JÍDELNA v prvním patře jsou plně vybaveny pro 40 osob – mikrovlnná trouba, 2 varné konvice, 2 sporáky a 2 velké lednice s mrazákem. Utěrky je třeba si přivézt a zase odvézt. V přízemí jsou dámské a pánské koupelny (podlahové topení), každá se 2 sprchovými kouty a WC. K dispozici jsou dále 2 samostatná WC a samostatná koupelna s vanou. Ručníky je třeba si přivézt.

Na faře je pingpongový stůl. V obci je možné využívat tréninkové fotbalové hřiště (v brzku i basketbalový koš u školy). Za farou je ohniště, v DÍLNĚ jsou k dispozici kovové opékače a lavičky na venkovní posezení.