Seznamovací kurz primy B (Bigy Brno) 2017

Prima B se pod rouškou tajných služeb vydala lapit zlého padoucha. Cílem mise bylo poznat se, sjednotit se, spolupracovat a zachránit životy své i svých blízkých. Mise byla úspěšná, bezpečně stabilizovali stav v Opatově a navázali mezi sebou přátelství na dlouhá léta. Nyní směřují do lavic Bigy s plným nasazením a týmovým duchem.

Tomáš Čalkovský – vedoucí

´Dnes je první  školní den a byla mše na Petrově. Potom se my, prima B, vydáváme na vlak a jedeme do Opatova.
Ubydlíme se na faře´                                                                         (kronika primy B, den 1.)

Tak začíná kronika primy B, která na faře v Opatově prožila čtyři báječné seznamovací  dny školního roku 2017/2018. Díky programu našich animátorů Tomáše, Jirky, Helči a Terky  se v Opatově ze seznamu studentů primy B stala třída PRIMA B.

´Po obědě jsme hledali kódy na louce za farou i v lese.´                 (kronika primy B ,den 2.) ´Večer jsme dopadli padoucha Terence a opekli si špekáčky.´        (kronika primy B, den 3.) ´Dnes je konec  adapťáku, ale začátek našich 8 let na BiGy!         (kronika primy B, den 4.)

Díky za to, že na faře v Opatově, kde voní  les a čerstvý chléb, se mohou setkávat generace studentů, učitelů a absolventů.

Magdalena Hamingerová, třídní primy B

Comments

comments

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Martin Večeřa. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.